Nieruchomość usługowa — ENERGYLANDIA (Zator) w sąsiedztwie!

Do sprzedaży zabudowana działka w miejscowości Rudze gmina Zator, powiat oświęcimski na powierzchni ok. 2 700 m² znajduje się w terenie usługowym (z dopuszczalną funkcją agroturystyki), natomiast pozostała część ma przeznaczenie pod zieleń parkową umożliwiającą wykorzystanie obszaru pod teren biologicznie czynny a także teren o funkcji uzupełniającej cel usługowy (m.in.: skwery, place wraz z małą architekturą, place zabaw, ciągi piesze, dojazdy wewnętrzne, ścieżki rowerowe i konne). Zapisy planistyczne dają możliwość rozwoju nieruchomości w zakresie zwiększenia powierzchni użytkowej budynku oraz zmianę jego klasyfikacji na obiekt usług agroturystycznych. 

Nieruchomość jest zabudowana budynkiem o funkcji biurowej jednokondygnacyjnym z poddaszem użytkowym (dz. nr 427), jest ogrodzona na powierzchni ok 1750 m². Teren jest porośnięty zielenią, drzewami i krzewami i trawnikiem. Nieruchomość jest wyposażona we wszystkie media, znajduje się na jej terenie kilka słupów energetycznych. 

Najbliższe sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkalna jednorodzinna, zabudowa usługowa, na południe od nieruchomości znajdują się stawy hodowlane. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się użytki i nieużytki rolne oraz liczne stawy hodowlane. Nieruchomość znajduje się w niedalekiej odległości od parku rozrywki https://energylandia.pl/ Energylandia (9 minut), a rozpatrywana lokalizacja sprzyja funkcji usług turystycznych i rekreacyjnych (łowiectwo, wędkarstwo).

Cena 600 000 zł

Zapraszamy do kontaktu w celu obejrzenia nieruchomości.

KOSTAR Nieruchomości – tel: 783 303 974 mail: biuro@kostarczyk.pl